Sardynki w oliwie z oliwek 125g LUCAS

Sardynki w oliwie z oliwek 125g LUCAS

LU001

12,50 PLN

Pyszne portugalskie sardynki, bez sztucznych dodatków i konserwantów, w oliwie z oliwek. Doskonałe między innymi na kanapkę, grzankę, do makaronów, do przyrządzania past. Produkt nie zawiera glutenu.

Comur jest fabryką tradycyjnych portugalskich konserw z doświadczeniem sięgającym 1942 roku, która u swych początków zasłynęła jako „fabryka węgorzy”. Z tejże dawnej „fabryki węgorzy” utworzono muzeum konserw rybnych, gdzie poznać można najbardziej tradycyjne metody produkcji przetworów rybnych w puszkach. Stopniowo poszerzając ofertę, Comur stworzył szeroki wachlarz oferowanych konserw z ryb i owoców morza. Dziś szczyci się konserwami znakomitej jakości, jednocześnie pozostając wiernym tradycyjnym procesom produkcji. Comur stosuje ręczną produkcję dla wszystkich swoich konserw. Nowo otwarty firmowy sklep w Lizbonie przyciąga miłośników specjałów z ryb i owoców morza. Produkty marki Comur nie zawierają glutenu, konserwantów ani innych sztucznych dodatków. 

COMUR

Sardynki (Sardina pilchardus walbaum) (min.70%), oliwa z oliwek (29%), sól.

Wartość odżywcza na 100g odsączonego produktu: wartość energetyczna 206,4 Kcal/ 863,99 kJ, tłuszcze 20,1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,07g, węglowodany 0g, w tym cukry 0g, białko 25,5g, sól 0,95g

Masa netto: 125g; Masa netto po odsączeniu: 95g

Podobne produkty