Sardynki bez skóry i bez ości w oliwie z oliwek z pomidorem 120g LUCAS

Sardynki bez skóry i bez ości w oliwie z oliwek z pomidorem 120g LUCAS

LU007

16,50 PLN

Dostępność: Ten produkt jest obecnie niedostępny

Pyszne portugalskie sardynki, bez sztucznych dodatków i konserwantów, bez skóry i bez ości w oliwie z oliwek z pomidorem. Doskonałe na kanapkę, grzankę, a także do przygotowania pasty. Produkt nie zawiera glutenu.

W 1896 roku Joaquim Pedro Ferreira Luças założył pierwszą  w Matosinhos w Portugalii fabrykę konserw rybnych. Wartości i tradycje w produkcji konserw rybnych wytyczone przez założyciela są przekazywane z pokolenia na pokolenie i kultywowane do dziś przez jego potomków w fabryce Luças & C ª. Marka  Luças cieszy się ogromną popularnością w najsłynniejszym, działającym w Lizbonie od XIX wieku, sklepie z konserwami rybnymi „Loja de Conservas”, a także w  przyciągającej turystów restauracji „Can the can” przy głównym lizbońskim placu Praça do Comércio, serwującej ryby i owoce morza bezpośrednio z puszek. Najwyższa jakość i naturalne składniki w połączeniu z pasją i poszanowaniem tradycji tworzą doskonałe produkty Luças. Marka Luças oferuje m.in. szeroką gamę sardynek w oliwie z oliwek, także z dodatkami (cytryną, pomidorami, zieloną papryką, papryczkami piri piri) oraz past rybnych (z sardynek, tuńczyka, pstrąga, łososia). Na szczególną uwagę zasługują ryby w oliwie z oliwek extra virgin Casa de S. Miguel. Oliwa z oliwek ekstra z pierwszego tłoczenia marki Casa de S. Miguel to najwyższa kategoria oliwy z oliwek, tłoczona na zimno, jednoodmianowa – z oliwek odmiany Cordovil, występujących wyłącznie w Portugalii w regionie Tras-os-Montes. Doskonale komponuje się z rybami konserwowymi, tworząc niepowtarzalny w smaku i jakości produkt. Samą oliwę również można u nas nabyć.

LUÇAS

Sardynki (Sardinas pilchardus walbaum) (min.70%), oliwa z oliwek (15%), pomidory (14%), sól.

Wartość odżywcza na 100g odsączonego produktu: wartość energetyczna 199,03 Kcal/833,14 Kj, tłuszcze 15,2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,99g, węglowodany 0g, w tym cukry 0g, białko 23,3g, sól 0,95g

Masa netto: 120g.

Bez sztucznych dodatków i konserwantów.

Podobne produkty